Zbudujemy dom Twoich marzeń, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w doborze materiałów i z profesjonalnym doradztwem na każdym etapie budowy, a także na etapie projektowania.

Jesteśmy dzięki elastyczności i oferowanym gwarancją godni Twojego zaufania. Skontaktuj się z nami a otrzymasz porady bez zobowiązań. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami a otrzymasz porady bez zobowiązań. Zapraszamy!

 • DOŚWIADCZENIE Ponad 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej oraz grono doświadczonych pracowników i współpracowników, zapewnia Inwestorowi pełen komfort i spokój w czasie trwania całej inwestycji.
 • DORADZTWO Służymy klientowi fachowym doradztwem na każdym etapie podejmowania decyzji, dzięki czemu unikniecie Państwo błędów i dodatkowych kosztów.
 • ELASTYCZNOŚĆ Prowadzenie firmy rodzinnej daje możliwosć indywidualnego podejścia do każdego klienta, to my dopasowujemy naszą pracę do Państwa oczekiwań.
 • GWARANCJA Udzielmy gwarancji na wszystkie istotne elementy budynku.
 • ZAUFANIE Wpłaty powiązane z zaawansowaniem budowy gwarantują bezpieczeństwo Państwa pieniędzy.
 • CENA Dzięki bardzo korzystnym warunkom u naszych dostawców, możemy zaproponować optymalne koszty budowy domu.

Kompleksowość i zorganizowanie

 • Nasza firma zajmuje się szerokim spektrum prac budowlanych, od projektu i prac ziemnych, przez fundamenty, postawianie murów, wykonanie dachu, roboty instalatorskie, aż po końcowe szlify na zewnątrz i upiększenie wnętrza. Wszystko po to, aby Klient mógł po prostu wejść do gotowego domu, rozpalić w kominku i odpocząć po ciężkim dniu.
 • Nasze prace zawsze odpowiednio planujemy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapobiec błędom pojawiającym się, gdy na budowie znajduje się kilka niezależnych ekip. Mamy pełną kontrolę nad placem budowy, co przekłada się na dokładność wykonania, a także jego czas. Ponadto eliminuje to wiele niedogodności i problemów związanych z pracą z kilkoma wykonawcami.
 • Posiadamy własny skład materiałów budowlanych i jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę w tym zakresie. Oferujemy także dowóz materiałów, a specjalnie dla Klienta jesteśmy w stanie przechować towar zakupiony wcześniej i dostarczyć go w określonym terminie.
 • Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

 • Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami. Istniejemy na rynku od 1990 roku i od tamtej pory zapewniamy najwyższą jakość usług. Nasi pracownicy to ludzie urodzeni z fachem w rękach, dzięki temu każdy z nich to specjalista pierwszej klasy. Ale jako, że świat nie stoi w miejscu, wciąż doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy wiedzę. Pracownicy stale przechodzą specjalistyczne szkolenia, rozwijają się, aby być na czasie i móc Państwu zagwarantować profesjonalne wykonawstwo niezależenie od stopnia skomplikowania i nowatorskości zlecenia.
 • Obecnie zatrudniamy 30 pracowników bezpośrednio oraz współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami. Współpracę opieramy na wzajemnym zaufaniu i szacunku, gdyż to są dla nas rzeczy niezwykle istotne.

NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT

 • Choć posiadamy liczne certyfikaty, to dla nas najbardziej liczy się zadowolenie Klienta. A aby to osiągnąć oferujemy zindywidualizowane umowy dostosowane do potrzeb danego zleceniodawcy. Wyznajemy zasadę, iż każdy dom jest inny, więc i warunki współpracy muszą to odzwierciedlać. W każdej umowie zawarta jest gwarancja na usługę jak i na zakupione materiały, a nasza firma ma wszelkie niezbędne ubezpieczenia.
 • Zaufało nam już wielu, dzięki czemu na swoim koncie mamy m.in. prace na kościołach (które niemalże zawsze są architektonicznym wyzwaniem) oraz budowę osiedla "Słoneczne Wzgórza", w którego skład weszło 29 domów oraz pełna infrastruktura.
 • Zawsze służymy doradztwem, tak w zakresie technologii jak i materiałów - tyle lat na rynku pozwala nam stanąć na pozycji eksperta i z całą pewnością pomożemy wybrać Państwu najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie.
 • Zapraszamy do współpracy.

Budowlane Fakty o Nas

Doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy wiedzę. Pracownicy stale przechodzą specjalistyczne szkolenia, rozwijają się, aby być na czasie i móc Państwu zagwarantować profesjonalne wykonawstwo niezależenie od stopnia skomplikowania i nowatorskości zlecenia.
600+

usatysfakcjonowanych klientów

500+

zakończonych projektów

30

wyspecjalizowanej kadry

25000+

godzin pracy